7. ročník soutěže ve „VAŘENÍ GULÁŠŮ“

25. 7. 2014

Lyžařský klub Veřovice pořádá v sobotu dne 30.8.2014 v areálu lyžařské chaty ve Veřovicích 7. Ročník soutěže ve „Vaření gulášů“. Akce bude zahájena v 10,00 hod. a doba vaření bude asi 4 – 5 hodin.

V loňském roce se vaření zúčastnilo osm soutěžících a v nabídce byly guláše hovězí, vepřové, jehněčí, zvěřinový, drůbeží a segedínský. O kvalitě uvařených gulášů svědčí to, že každý ze soutěžících prodal veškeré své uvařené množství.

Soutěžit může kdokoliv a soutěžící se musí přihlásit předem, nejpozději do 28.8.2014 u p.Ilony Tobiášové (tel.736155374) nebo přes víkendy na lyžařské chatě u obsluhy. Každý přihlášený obdrží podrobný rozpis pravidel, která budou pro soutěžící závazná. Pro letošní rok bude omezen počet na max. 12 soutěžících a to podle data přihlášení.

Soutěžící musí uvařit venku na otevřeném ohni neomezené množství guláše – podle svého vlastního uvážení. Veškeré práce musí provádět ve vyhrazeném prostoru, průběh vaření bude kontrolovat veřejnost a soutěžní tříčlenná porota, obojí pak budou hodnotit soutěžní guláše.

Občerstvení (alko i nealko nápoje),  douzovaný kabanos a párek v rohlíku pro ty co neholdují gulášům, budou samozřejmě připraveny.

Pro dobrou pohodu a k dobré chuti při konzumaci soutěžních gulášů bude návštěvníkům vyhrávat živá cimbálová muzika Poštár.

Tímto zveme všechny, kteří se naší akce v minulosti zúčastnili a také ty, kteří doufáme přijdou poprvé.

Zve Lyžařský klub Veřovice

 

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis