5. ročník soutěže ve „VAŘENÍ GULÁŠŮ“

25. 7. 2012

Lyžařský klub Veřovice pořádá v sobotu dne 25.8.2012 v areálu lyžařské chaty ve Veřovicích 5. Ročník soutěže ve „Vaření gulášů“. Akce bude zahájena v 9,30 hod. tzv. zatápěním pod kotlíky a doba přípravy bude asi 4 hodiny.

V loňském roce se vaření zúčastnilo sedm soutěžících a v nabídce byly guláše hovězí, vepřové, jehněčí, fazolové a segedínské. O kvalitě uvařených gulášů svědčí to, že každý ze soutěžících prodal veškeré své uvařené množství.

Stručně k samotné soutěži:
Soutěžit může kdokoliv a soutěžící se musí přihlásit předem, nejpozději do 21.8.2012 u p.Marcely Satkové (OÚ Veřovice) nebo přes víkendy na lyžařské chatě. Každý přihlášený obdrží podrobný rozpis pravidel, která budou pro soutěžící závazná.

Soutěžící musí uvařit venku na otevřeném ohni nejméně 10 litrů guláše – maximální množství není omezeno. Veškeré práce musí provádět ve vyhrazeném prostoru (předem připraveno může mít pouze syrové nakrájené maso a očištěnou a nenakrájenou cibuli a zeleninu). Průběh vaření bude kontrolovat veřejnost a soutěžní tříčlenná porota, obojí pak budou hodnotit soutěžní guláše.
Občerstvení (alko i nealko nápoje), douzovaný kabanos a párek v rohlíku pro ty co neholdují gulášům, budou samozřejmě připraveny.

Tímto zveme všechny, kteří se naší akce v minulosti zúčastnili a také ty, kteří doufáme přijdou poprvé.

Zve Lyžařský klub Veřovice

 

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis