Krajský pohár MSK Kubalonka, Krajský závod Pustevny

26. 1. 2009

O tomto víkendu vyrazili závodníci LKVE na dva krajské závody. V sobotu 24.1. 2009 na Krajský pohár do polské Kubalonky, kam se závod přemístil z důvodu nepříznivých sněhových podmínek v Dolní Lomné a v neděli na Pustevny (Beskydy), kde se konal krajský závod Zlínského kraje, jako generálka na Mistrovství republiky žáků, jenž zde proběhne příští týden.

A z obou těchto závodů přivezli naši závodníci medaile!

Výsledky závodníků LKVE ze soboty: 3. místo Daniel Hrivňák – žáci starší, 2. místo Václav Fojtík – dorost mladší, 1. místo Josef Kučinský – dorost starší, 4. místo Libor Sýkora – muži.
Bohužel závod proběhl s tristní účastí! Na startovní listině figurovalo pouze 58 jmen. Hold dětem se asi nechtělo za sychravého počasí od svých vyhřátých počítačů a televizorů.

V neděli, na krajském závodě Zlínského kraje, už byla účast daleko důstojnější. Na start mužské kategorie se dokonce postavilo 30 nadšenců a tato kategorie tak byla suverénně nejpočetnější.
A ani zde se naši závodníci neztratili!

Výsledky LKVE: 7. místo Daniel Hrivňák – žáci starší, 1. místo Václav Fojtík – dorost mladší, 2. místo Josef Kučinský – dorost starší (Pepa si na závod vzal omylem nepřipravené lyže, což v konečném důsledky sice vedlo ke ztrátě jeho letošní neporazitelnosti na krajské úrovni, ale jak později sám řekl, alespoň lépe potrénoval před dalšími závody na republikové úrovni), 9. místo Libor Sýkora – muži, 11. místo Vít Ryška – muži.

Obou závodů se bohužel nezúčastnil věčný marod Tadeáš Kučinský. Jeho délka nemocí se bohužel v tomto roce nepočítá na dny, ale na měsíce…

Příští víkend mají závodníci LKVE „závodní volno“ až na Daniela Hrivňáka, který se o víkendu zúčastní na Pustevnách již zmíněného Mistrovství republiky ČR a Jana Bartoně, jenž ke konci týdne odjíždí na Juniorské Mistrovství světa do Francie.

SKUL

(lib)

 

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Aktuální stav
In-počasí