X. ročník Běhu Světlonohovými chodníčky

25. 10. 2008

V sobotu, 25.10. 2008 se uskutečnil ve Veřovicích X. ročník Běhu Světlonohovými chodníčky.
Tento závod byl ve znamení konce jedné etapy a začátkem etapy druhé. A to sice konce seriálu přespolních běhů a doufejme brzký začátek přípravy a samotných závodů na sněhu.

Na start se v jednotlivých kategoriích postavilo celkem 88 závodníků. Nejvíce zastoupenou byla kategorie starších žáků, kde se představilo 13 borců, nejméně pak kategorie žen s bohužel pouhou jednou závodnicí (ostatní se asi bály délky trati).

Mezi těmito všemi závodníky byli i běžci pořádajícího klubu LKVE a i tentokrát se někteří z nich podívali na stupně vítězů.

Tady jsou jejich umístění: Daniel Hrivňák – starší žáci – 10. místo, Šmahlík Michal – starší žáci – 13. místo, Václav Fojtík – dorostenci mladší – 1. místo, (Daniel Čáň – dorostenci mladší – 2. místo – do 10.10. 2008 člen LKVE, v letošní zimní sezóně bude hájit barvy Jesenického Fenix Ski Teamu), Kučinský Josef – dorostenci starší – 1. místo, Matuš Ondřej – muži – 8. místo, Sýkora Libor, ml. – muži – 9. místo.

Potěšujícím konstatováním na závěr tak je fakt, že na závodě byl v roli diváka i Tadeáš Kučinský, jenž po dlouhé nemoci a následné rekonvalescenci by se měl v příštím týdnu zapojit i do přípravy s týmem.

Mrzet tak všechny zúčastněné mohla snad jen absence manažera nejpočetněji zastoupeného oddílu TJ Frenštát pod Radhoštěm (za což děkujeme), pana Ing. Josefa Káni. Snad dorazí příště, až bude svítit sluníčko.

Výsledky závodu jsou k dispozici ve formátu PDF zde

Prosíme o omluvu u 5. kategorie starších žaček, kde došlo ve výsledkové listině k chybě v příjmení závodnice s číslem 75 na 2. místě, a to Kristiny Kavanové, špatně je uvedeno Kalanová (pozn. jména a příjmení jsou ve výsledkové listině zpracována bez háčků a čárek nad písmeny).