VI.ročník Běhu okolo Tanečnice

20. 10. 2008

5, 5, 1, 1. To jsou čísla symbolizující umístění závodníků Lyžařského klubu Veřovice (LKVE) na VI. ročníku Běhu okolo Tanečnice, jenž se uskutečnil v sobotu, 18.10. 2008 na Pustevnách.

Za slunečného počasí vyrazil čtyřlístek závodníků Matuš Ondřej, Hrivňák Daniel, Kučinský Josef a Fojtík Václav, vedený tentokrát Liborem Sýkorou, ml. na Pustevny, aby se popral o další sadu medailí.

Absentovali však Tadeáš Kučinský, který se stále pere s oslabeným imunitním systémem, Jan Bartoň – jenž polyká první tréninkové dávky na sněhu s juniorskou reprezentací České republiky na Rakouském ledovci Dachstein, a taky trenér Libor Sýkora, st., nabývající psychické i fyzické síly v lázních.

Umístění běžců LKVE pak vypadalo ve výsledkové listině takto: Daniel Hrivňák – žáci starší 5. místo, Václav Fojtík – dorostenci mladší 1. místo, Josef Kučinský – dorostenci starší 1. místo, Ondřej Matuš – muži 5. místo.

Po závodech se opět jelo rychle domů, respektive na okresní fotbalová hřiště, kde zmínění závodnicí odehráli v různých věkových kategoriích svá fotbalová utkání. Foto ze stupně vítězů tak i tentokrát bohužel chybí.

Další, avšak poslední přespolní běh lyžařů běžců sezóny 2008/2009, se uskuteční na domácí půdě ve Veřovicích, v sobotu 25.10. 2008.
Start první kategorie (nejmladší žáci) je od 10:00 hodin.

Všichni jste samozřejmě srdečně zváni, jak na start závodu, tak na kvalitní občerstvení do naší nově zrekonstruované lyžařské chaty!!!

SKUL (lib)

Foto ze závodu : http://lkve.rajce.idnes.cz/Pustevny_-_beh_okolo_tanecnice/

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis