Moravský pohár – Pustevny

3. 2. 2008

III. díl Moravského poháru v běhu na lyžích se konal v sobotu 2.2. 2008 na Pustevnách. Na programu byl závod volnou technikou (od kategorie žáků starších).
Samozřejmě zde nechyběli závodníci LKVE. A i tentokrát si odvezli domů slušnou porci medailí.

Již tradičně začneme od našich nejmladších zástupců na startu.Tím prvním byl Daniel Hrivňák a potvrdil, že pokud se postaví na start závodu – bere medaili. Tentokrát za sebou nechal všechny soupeře a suverénně vyhrál svou kategorii mladších žáků.
Další naši zástupci už absolvovali závod volnou technikou. A také si nevedli vůbec špatně. Stejně jako Daniel Hrivňák bere vždy na závodech medailová místa, tak Václav Fojtík ve starších žácích obsazuje téměř s železnou pravidelností první nemedailové umístění a ani tento závod nebyl výjimkou a na Vaška tak zbyla opět bramborová medaile. V té samé kategorii předvedl trochu rozpačitý výkon Michal Šmahlík na 10.místě.

Kategorii mladších dorostenců opanovali naši závodníci Tadeáš Kučinský a Daniel Čáň, kteří obsadili první, respektive třetí příčku.

Ve starších dorostencích se opět očekával souboj v poslední době ve formě jezdících Josefa Kučinského a Jana Bartoně. Ten se však nekonal. Na start se postavil pouze Josef Kučinský, který obsadil s minimální ztrátou na první dva závodníky třetí příčku.
Jan Bartoň se totiž na vlastní přání nechal „ostaršit“ a absolvoval závod mužů, který ovládl zcela suverénním způsobem a vyhrál. Za sebou tak nechal v cíli druhého bývalého juniorského reprezentanta v biatlonu Martina Holiše, třetího Bohumila Švajdu i na pátém místě svého oddílového kolegu Libora Sýkoru.

Příští víkend je na programu Mistrovství České republiky dorostu v Novém Městě na Moravě. Žáci odjíždí také na republiková klání, ovšem na Šumavu.

Tak hodně štěstí !!!

SKUL

(lib)

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis