Druhý víkend dalších závodů

11. 1. 2008

Už je to skoro tady a opět se můžeme všichni příznivci běžeckého lyžování setkat na závodním okruhu ve Veřovicích. Tratě jsou připravené již ze závodů z minulého týdne, dojde pouze k jejich pečlivým úpravám, neboť jsou vytvořeny technickým sněhem, aby byly bezpečně sjízdné.

Tuto sobotu 12.1. 2008 od 10.00 hodin se pojede druhý z řady tří závodů, respektive 2 závody v jednom, a to závod Hledá se nová Kateřina Neumannová, ročníky 94-99, který je pro uvedené ročníky závodem veřejným, tedy i pro neregistrované závodníky ve Svazu lyžařů ČR a dále Krajský přebor Moravskoslezského kraje, všechny kategorie. Do dnešního dne je k závodům přihlášeno 160 závodníků, mimo závodníků domácího klubu, který upřesní své obsazení v pátek.

Nezbývá než popřát všem přihlášeným dobrý start a hlavně šťastný dojezd do cíle. Pro neregistrované závodníky, kteří hledají odvahu si poměřit síly v závodě Hledá se nová Kateřina Neumannová, přejeme totéž a navíc chuť a elán si vyzkoušet postavit se na startovní čáru, nebojte se a přijďte mezi nás.

Za prezidium LKVE

Taťána Kuzmová

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis