Závody se blíží

3. 12. 2007

Jak jsme Vás již informovali v předchozích příspěvcích a je zveřejněno v sekci pořádané akce, blíží se termíny připravovaných běžeckých závodů:

  • 4.-5.1. 2008 Český pohár I. část – kategorie dorost
  • 12.1. 2008 Krajský přebor MSK + Hledá se nová Kateřina Neumannová (HNKN) – oblastní kolo
  • 20.1. 2008 Dvouhodinový ski maratón

Je potřeba provést nejen přípravu tratí, na které se pracovalo zejména v předchozí sezóně, kdy měl proběhnout závod Českého poháru – I. část – v kategorii dorostu, jehož uspořádání na území Moravskoslezského kraje bylo našemu lyžařskému klubu svěřeno cca po 25 letech, ale také rozhodčích a celého organizačního týmu. Proto dne 1.12. 2007 proběhlo proškolení rozhodčích III. tříd. Tohoto se účastnili jak stávající rozhodčí, tak rozhodčí noví. Školení a přezkušování je potřeba provádět co 3 roky, dle pravidel Svazu lyžařů ČR. V našich řadách máme také 5 rozhodčích specialistů (dříve rozhodčí I. třídy) a jednoho rozhodčího II. třídy. Školení rozhodčích III. tříd se účastnilo celkem 28 osob a 6 školitelů.

Takže technika, tratě a celý tým pořadatelů je již připraven, teď zbývá jen jediné, věřit, že se dočkáme bohaté sněhové nadílky, aby naše práce nepřišla vniveč tak, jak tomu bylo v předchozím roce a líbilo se u nás běžeckým týmům z celé ČR, když první závod je závodem celorepublikovým.

>> PROPOZICE <<

TK

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis