První závody-Praděd

23. 12. 2007

Dne 22.12. 2007 odcestovali naši závodníci na první krajské závody na Praděd.
Kouč Libor Sýkora nominoval sedm závodníku : Hrivňák Daniel (Hajda), Fojtík Václav (Mošna), Kučinský Tadeáš (Mariňák), Čán Daniel (Mánička), Kučinský Josef (Guseph), Bartoň Jan (Šartoň) a Sýkora Libor (Tibor).

S výsledky svých svěřenců mohl být kouč určitě spokojen. Daniel Hrivňák překvapil všechny trenéry i sám sebe a svou kategorii mladších žáků suveréně vyhrál. V kategorii starších žáků bojoval o bednu Václav Fojtík, ale ve sjezdu těsně před cílem spadl, ztratil těžce vydřené vteřinky, přesto v obrovské konkurenci 27 závodníků obsadil šesté místo. Dalším závodníkem LKVE, který se umístil na stupních vítězů byl Daniel Čáň na třetím místě. Za sebou nechal závodnická esa z Nového Města na Moravě, Mostů u Jablunkova, či Jeseníku. V té samé kategorii obsadil Tadeáš Kučinský dvanácté místo, což je jistě jeho odrazovým můstkem a v dalších závodech to bude jen lepší. V katoegorii dorostenek starších vyhrála naše bývalá závodnice Denisa Stodůlková a to suveréním způsobem. Stejně tak si počínali naši dva zástupci ve stejné, avšak chlapecké kategorii. Josef Kučinský porazil svého oddílové soka Jana Bartoně, což bylo i přes Pepovy vynikající kvality překvapením. Tito dva borci rozprášili jakoukoliv konkurenci a obsadili tak první, respektive druhé místo. Posledním bojovníkem za LKVE byl muž Libor Sýkora ml., který ani nepřekvapil ani nezklamal a umístil se na sedmém místě.

K dalším závodům odjíždí LKVE hned po Vánocích 26.12.2007 a 29.12.2007 na Pustevny, kde se pojedou další krajské závody.

Hodně štěstí,
SKUL!

(lib)

 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis