Úspěchy svěřenců LKVE

25. 1. 2007

    I přes letošní vrtkavou zimu, kdy se rušil jeden závod za druhým, dosáhli členové našeho klubu vynikajících výsledků na závodech, kterých se účastnili.
    Domácí svěřenci trenéra Libora Sýkory se účastnili v sestavě Denisa Stodůlková a Josef Kučínský ve dnech 20.1. – 21.1. 2007 Mistrovství republiky Slovenska. Pokud jde o jejich umístění, tak se v dorosteneckých kategoriích umístili Denisa Stodůlková (5 násobná mistrině ČR v běhu na lyžích) dne 20.1. 2007 na 4. místě v klasice a dne 21.1. 2007 na 1. místě volnou technikou. Josef Kučínský se dne 20.1. 2007 umístil v klasice na výborném 3. místě.
    Další domácí závodník Jan Bartoň (9 násobný mistr ČR) byl vybrán v nominačním soustředění pro účast na Mistrovství juniorů Evropy EYOF 2007 – YACA ve Španělsku, které se uskuteční v termínu 19.2. – 23.2. 2007
    Všem reprezentantům a trenérům našeho klubu jistě budeme všichni fandit, aby dokázali co nejlépe zúročit námahu a úsilí, které vynakládají při náročných trénincích.
    Za LKVE – Taťána Kuzmová
 

Comments Closed

Aktuální stav
In-počasí
                

             


             Jsme zapojeni do projektu:

      

 
 
Komplexní služby v oblasti IT, správa sítí, internet, poradenství


Renovace veteránů, karosárna, autoservis